Apaļo banketa galdu noma

Banketa galdsKā vēl viens no daudzajiem uzņēmuma SIA „Akurāts” klientiem piedāvātajiem nomas pakalpojumiem ir apaļo banketu galdu īre. Apaļo banketu galdu parametri un specifikācija ir sekojoša:

  • tiek piedāvāti divu izmēru galdi, kuri diametrā – 1,83m un 1,53m;
  • augstums – 0,76m;
  • rāmis – tumši pelēks metāla saliekams rāmis;
  • virsma – gaišas krāsas koka.

Apaļo banketa galdu dizains ir vienkāršs, neuzkrītošs, neuzbāzīgs, kā arī patīkams, tādējādi tas lieliski iederēsies jebkura veida banketā un interjerā.

Uzņēmums SIA „Akurāts” piedāvā ne tikai apaļo banketa galdu nomu, bet arī to piegādi, montāžu un demontāžu, tādējādi nodrošinot iespēju sarīkot banketu arī tādās vietās, kur trūkst aprīkojuma tā organizēšanai. Kā arī, uzticot banketa rīkošanas rūpes pasākuma aprīkojuma speciālistiem, klients varēs ievērojami ietaupīt laika resursus, ko varēs atvēlēt citiem ar pasākuma organizēšanu saistītajiem jautājumiem.

Šo apaļo banketa galdu izīrēšana ir izteikti ērta un nav sarežģīta. Lai iznomātu apaļos banketa galdus uz noteiktu laiku, interesējošām personām jāsazinās ar uzņēmuma SIA „Akurāts” darbiniekiem, kas palīdzēs izvēlēties attiecīgajam banketam, interjeram vai pasākumam atbilstošāku galda izmēru un skaitu. To var izdarīt sekojošos veidos:

  • zvanot pa tālruni – 26338888;
  • sazinoties pa e-pastu – info@akurats.lv.

Atsaucoties uz SIA „Akurāts” piedāvājumu, pie šiem apaļajiem banketu galdiem lieliski iederēsies arī uzņēmuma piedāvātie banketu krēsli (melni, mīksti, ērti krēsli ar gaiši pelēku metāla rāmi). Arī šo klientiem piedāvāto nomas produktu piegādā, montē un demontē uzņēmuma „Akurāts” darbinieki.