Apaļo galdu noma

Apaļais galdsŠogad pirmo reizi uzņēmums SIA „Akurāts” saviem klientiem piedāvā jaunumu savā nomas inventārā – četrvietīgos, zemos, apaļos galdus, kas izskata ziņā ir identiski ar klientiem jau iepriekš atzītajiem, zināmajiem un kvalitatīvajiem stāvgaldiem. Zemo apaļo galdu parametri un specifikācija ir sekojoša:

  • galda virsmas diametrs – 83cm, augstums – 77cm;
  • galda virsma ir pelēkā krāsā ar melnu pvh malu;
  • galdiem ir regulējamas kājas, tādējādi tie ir ļoti stabili un droši.

Tā kā zemo apaļo galdu dizains ir neuzkrītošs un neuzbāzīgs, tie iederēsies jebkurā pasākumā un tā interjerā.

Krēsls un galdsPie apaļā galda vienlaicīgi var apsēsties četras personas. Jāpiemin, ka pie šāda galda visērtākā un parocīgākā sēdēšana būs tieši uz SIA „Akurāts” piedāvātajiem banketu krēsliem, kas ir melni, mīksti un ērti ar gaiši pelēku metāla rāmi.

SIA „Akurāts” šos galdus, tāpat kā arī pārējo piedāvāto izīrējamo inventāru, var piegādāt jebkurā klientiem vajadzīgajā vietā un laikā, savukārt to montāžu un demontāžu var veikt gan SIA „Akurāts” darbinieki, gan paši klienti. Kā arī, šo SIA „Akurāts” piedāvāto inventāru šobrīd var nomāt par iepazīšanās cenu.

Lai noskaidrotu izcenojumu šāda veida galdu nomai attiecīgajam pasākumam vai banketam, nepieciešams sazināties ar uzņēmuma SIA „Akurāts” darbiniekiem, ko iespējams veikt:

  • zvanot pa tālruni – 26338888;
  • sazinoties pa e-pastu – info@akurats.lv.