Krēslu noma

banketu-kresli

Krēslu noma ir ne tikai veids, kā iegūt nepieciešamo inventāra skaitu konkrētajam pasākumam, bet arī iespēja atvieglot pasākuma rīkošanas procesu, izmantojot servisa piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus.

Lai pasūtītu sev nepieciešamo krēslu veidu, vispirms ir jānodefinē, kāda tipa pasākums tiks rīkots – vai tās būs svinības ar ēdienu pasniegšanu, vai ballīte ar dejām un kāda kokteiļa nobaudīšanu vai arī lietišķs pasākums ar prezentācijām.

Izvēloties pasākumu aprīkojuma servisu Akurāts, iespējams iznomāt 4 veidu dažādu krēslu tipus:

  • solus;
  • melnus, saliekamus krēslus;
  • banketa krēslus;
  • bāra krēslus.

Soli ir 222 cm gari un 27 plati. Tie izgatavoti no koka un ir ar lakotu priedes koka virsmu. Solus ir viegli uzstādīt arī pašrocīgi, jo to kājas ir nostiprināmas ar klipšiem. Šo krēslu noma vispiemērotākā būs lielām svinībām, kur paredzēts pasniegt mielastu.

Melni, saliekami krēsli ir 80 cm gari un 45 cm plati. Tie izgatavoti no mīksta auduma polsterējuma un metāla rāmja. Arī šo krēslu veidu iespējams uzstādīt pašam pasūtītājam, jo krēsli nav atsevišķi jāmontē. Tā kā šie krēsli ir melni un viegli pārvietojami, tad iederēsies teju ikvienā pasākumā.

Banketa krēsli ir melni un ar gaiši pelēku metāla rāmi. Tie izgatavoti no mīksta materiāla, tā ļaujot viesim uz tā ērti justies ilgāku laiku. Banketu krēslu noma piemērota banketiem un dažādiem citiem lietišķiem pasākumiem. Šo krēslu uzstādīšanu un demontāžu veic servisa speciālisti.

Bāra krēsli ir 79 cm augsti un 32 cm diametru lielu apaļu virsmu. Tā izgatavota no mīksta, melnbalta auduma. Bāra krēslu noma ļaus ikvienā telpā radīt bāra un ballīšu atmosfēru. Arī šo krēslu montāžu un demontāžu veic servisa darbinieki.

Iznomāt sev nepieciešamos krēslus, iespējams gan aizpildot pieteikuma formu Akurāts mājas lapā www.akurats.lv , gan piezvanot uz servisu pa tālruni 26338888, gan arī nosūtot e-pastu uz adresi info@akurats.lv .

Nomas cena atkarīga no inventāra veida, skaita, izmantošanas ilguma, kā arī piegādes attāluma, montāžas un demontāžas nepieciešamības.