Lounge mēbeļu noma

Ja rīkojat pasākumu un esat izvēlējies visu pamata aprīkojumu, apdomājiet iespēju iznomāt arī atpūtas mēbeles jeb lounge mēbeles. Klusākā nostūrī novietoti dīvāni un galdiņi, uz kuriem nolikt līdzi paņemto dzērienu vai uzkodu šķīvīti kļūs par pasākuma mazo viesistabu un kalpos par sarunu telpu viesiem.

Bieži pašas svarīgākās sarunas notiek neformālā atmosfērā, tādēļ iesakam parūpēties par šādas atpūtas telpas izveidošanu. Piedāvājumā ir atpūtas mēbeles dažādos krāsu toņos, kas labi izskatīsies gan iekštelpu interjeros, gan brīvdabas pasākumos.

Ja vēlaties iznomāt lounge mēbeles pasākumam vai iekštelpām (arī uz ilgāku periodu), sazinieties ar mums –

  • zvanot pa tālruni – 26338888;
  • rakstot e-pastu – info@akurats.lv.

Ja Jūsu pasākumam nepieciešams kāda veida aprīkojums, apskatiet visus Akuratspasakums.lv piedāvājumus. Jūs varat iznomāt dažādu izmēru teltis, nojumes, gaismas galdus, stāvgaldus, dažādu krāsu paklājus, krēslus, gāzes sildlampas un citu aprīkojumu. Mēs ceram, ka mūsu piedāvājumi Jums palīdzēs izveidot perfektu pasākumu, kas sniegs prieku pašam un viesiem!

Noderīgi! SIA „Akurāts“ nodrošina pilna servisa pakalpojumus – pasākuma aprīkojuma piegādi, montāžu, demontāžu un aizvešanu. Mēs strādājam visās trijās Baltijas valstīs, tāpēc droši uzticiet sava pasākuma aprīkošanu mums!