Paklāju noma

Paklājs kāzāsAtbilstošs paklājs ikvienam pasākumam piešķirs pabeigtu, glītu un bagātīgu izskatu. Svinīgam pasākumam izvēlieties sarkanu paklāju, kāzām – romantiski gaišu, biznesa konferencei – paklāju piesātinātos toņos. Lai arī pa paklāju būtu jāiet vien desmit metri, tas radīs īpašu atmosfēru un piešķirs pasākumam citu noskaņu!

Jūsu izvēlei piedāvājam 19 dažādu toņu, platumu un garumu paklājus, kurus var izmantot gan iekštelpās, gan ārtelpās. Iekštelpās paklāji labi kalpo sabiedriskās, daudz apmeklētās telpās – uzgaidāmajās priekštelpās, izstāžu ēkās, dažādās pakalpojumu iestādēs. Iekštelpās paklāji nodrošina tīru un svaigu izskatu, jo tiek regulāri mainīti un uzkopti, kā arī paildzina grīdas seguma kalpošanas laiku. Apskatiet foto redzamos paklājus, iespējams, ka kāds Jums noderēs!

Lielais paklājsLai izvēlētos paklāju un vienotos par paklāju nomu, zvaniet vai rakstiet mums! Mēs sniegsim padomu par piemērotāku paklāju, kā arī citu pasākumu aprīkojumu nomu, ja radīsies jautājumi! Tālruņa nr. 26338888, e-pasts info@akurats.lv.

SIA “Akurāts” varat iznomāt ne tikai paklājus, bet arī stāvgaldus, dažādu izmēru teltis, galdus, gāzes sildlampas, ieliekamās grīdas un cita veida pasākumu aprīkojumu. Jūsu ērtībām piedāvājam visa aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu, demontāžu un transportēšanu, tādējādi Jūs varēsiet ietaupīt laiku un pavadīt pasākumu bez raizēm.