Saliekamās skatuves jebkurā Latvijas vietā

Kad nepieciešama skatuve neliela vai vidēja pasākuma ietvaros, tad ērts risinājums ir saliekamās skatuves noma. Tās iespējams iznomāt dažādu izmēru un veidu.

Saliekamo skatuvju nomu piedāvā pasākuma aprīkojuma serviss Akurāts.

Saliekamās skatuves iespējams konfigurēt šādos veidos:

  • T veids;
  • L veids;
  • U veids.

Skatuves aprīkotas ar pakāpieniem un ir tumši brūnā krāsā.

Tā kā šo saliekamo skatuvju celtspēja ir 750 kilogrami uz kvadrātmetru, tad to montāžu un demontāžu veic servisa darbinieki.

skatuve

Pasūtījums un piegāde

Saliekamās skatuves iespējams aplūkot Akurāts mājas lapā www.akurats.lv . Tajā var veikt arī pasūtījumu. Iepriekš gan ieteicams skaidri zināt nepieciešamā pasūtījuma izpildes datumu – montāžas un demontāžas vietu, kā arī aptuvenu laiku.

Skatuves tiek piegādātas uz visām vietām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Jāņem vērā, ka vietai, kur izvēlēta skatuves uzstādīšana, ir jābūt piebraucamai ar kravas autotransportu. Ņemot vērā skatuves masu, nedrīkst aizmirst, ka ceļam jābūt ne tikai piebraucamam, bet arī ar izturīgu segumu.

Skatuvju iznomāšanas izmaksas ir atkarīgas ne tikai no izvēlētā skatuves lieluma, bet arī no tā, cik ilgi tā tiks izmantota. Ja piegādi nepieciešams veikt ārpus Rīgas, tad jārēķinās arī ar papildu ceļa izmaksām. Precīzu nomas cenu iespējams uzzināt, sazinoties ar Akurāts servisa darbiniekiem.

Pie Akurāts iespējams iznomāt arī teltis, nojumes, galdus, krēslus, sildītājus, apgaismes lampas grīdas, logus, sienas, paneļus u.tml.

Serviss strādā darbadienās no pulksten 8.00 līdz 17.00.