Stāvgaldu noma

stavgaldiIkvienā pasākumā ir jāuzklāj uzkodu, dzērienu un kafijas galdi, atsevišķs galds nepieciešams ziediem, dāvanām un citām vajadzīgajām mantām. Šādiem mērķiem labi noder stāvgaldi – tie paredzēti tieši mantu nolikšanai.

Stāvgaldu tehniskie parametri:

  • Virsmas diametrs – 0,85m (apaļa forma)
  • Augstums –1,13m
  • Krāsa – pelēka
  • Rāmis – tumši pelēks, saliekams rāmis
  • Montāža: galdu montāžu un demontāžu veic SIA „Akurāts“ darbinieki.

Stāvgaldu izskats ir klasiski – tradicionāls, tādēļ tie labi iederas dažādu veidu pasākumos – banketos, viesībās, konferencēs, kāzu un cita veida svinībās. Galdu augstums ir 1,13 m un tie nav paredzēti sēdēšanai pie tiem.

Stāvgaldiem ir apaļa virsma, tādēļ pie tā var stāvēt pat neliels pulciņš cilvēku. Katrs varēs ērti nolikt savu dzērienu un uzkodu šķīvīti vai kafiju un aprunāties.

Stāvgaldi ir labi piemēroti ne pārāk plašās telpās, jo tie neaizņem daudz vietas. Ja tiek plānots pasākums ar dzērieniem un uzkodām, taču ne ar plašāku svētku mielastu, stāvgaldi būs īstā izvēle.

Ja vēlaties izveidot arī atpūtas telpu, ieskatieties sadaļā Lounge mēbeles – Jūs varat iznomāt dīvānus un mini galdiņus. Šajā atpūtas stūrītī viesi varēs aprunāties klusākā atmosfērā.

Tas ir ērti! Jums nebūs jādomā par galdu piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu. SIA “Akurāts” meistari nodrošinās piegādi un uzstādīšanu, kā arī aizvešanu. Stāvgaldu uzstādīšanu nevar veikt klients patstāvīgi.

Lai uzzinātu informāciju par stāvgaldu nomu konkrētos datumos, lūgums zvanīt zvanīt pa tālruni 26338888, vai rakstīt uz info@akurats.lv.